Політолог: Кремль дав зрозуміти, що вважає Тимошенко альтернативою Януковичу


Політолог: Кремль дав зрозуміти, що вважає Тимошенко альтернативою Януковичу

Виходом фільму "Залізна Юля" на телеканалі НТВ, підконтрольному "Газпром-Медіа", Кремль дає зрозуміти, що розглядає екс-прем'єра України Юлію Тимошенко як альтернативу нинішньому керівництву країни.

Про це заявив політолог Вадим Карасьов в інтерв'ю газеті Сегодня.

"Цим фільмом Кремль дав зрозуміти, що в Росії не забули про Юлію Тимошенко і вважають її альтернативою Віктору Януковичу. Причому це дали зрозуміти передусім тим, хто, посадивши Тимошенко, вважає, що вона перестала бути альтернативою", - упевнений політолог. Невипадковим називає експерт і час виходу фільму, зазначаючи, що це відбулося в період чергового охолодження відносин Банкової і Кремля, які "ніяк не можуть знайти спільну мову в питанні газу і ГТС".

Нагадаємо, російський федеральний телеканал НТВ у програмі "Російські сенсації" показав телевізійний фільм "Залізна Юля" про екс-прем'єра України Юлію Тимошенко. Анотація до фільму говорить: "Бідна дівчинка з Дніпромашу. Як вона стала господинею цілої країни? Що її пов'язує з Примадонною? Її сімейний притулок, її дочка, її чоловік і ті, хто її зрадив. Вперше любов і самотність скинутої принцеси".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua