1268
В Україні впорядкують роботу інтернет-магазинів на законодавчому рівні
Підприємців, які володіють інтернет-магазинами, зобов'яжуть дотримуватися норм закону, який вперше визначає особливості роботи інтернет-магазинів, повідомила прес-служба Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва (Держкомпідприємництва).
Як повідомляється на веб-сайті комітету, Кабінет міністрів схвалив законопроект "Про внутрішню торгівлю", що передбачає особливості організації дистанційної торгівлі, який Держкомпідприємництва розробляв протягом року, провівши більше 20-ти зустрічей з представниками громадськості.
Згідно з законопроектом, підприємець повинен мати офісне приміщення, в якому він буде здійснювати оформлення і зберігання документів, пов'язаних з господарською діяльністю (у тому числі з купівлі-продажу товарів).
Крім цього, підприємців зобов'яжуть надавати покупцям інформацію про їх найменування, місце розташування, відомості про державну реєстрацію, наявність патенту або ліцензії, товари та умови договору купівлі-продажу шляхом її розміщення в каталогах, буклетах, проспектах, інформаційних мережах, зокрема, мережі Інтернет.
Наразі, законопроект перебуває на доопрацюванні в Кабміні перед подачею на розгляд до Верховної Ради.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
У Києві бухгалтерку викрили на крадіжці 8,5 млн грн з рахунків фірми
Банківські рахунки та персональні дані: що хакери викрали в Польщі у тисяч громадян
У Швейцарії з 1 листопада діють суворіші правила для українських біженців: кого можуть депортувати
День фінансів: спільні картки в monobank, бронювання чоловіків у розшуку ТЦК, безкоштовні поїздки до 3000 км
В Україні стартує тестування системи електронної ТТН
Зниження швидкісного ліміту запроваджується з 1 листопада у двох містах України (деталі)
