0 800 307 555
0 800 307 555

Ангела Меркель: Німеччина не буде посилати до Лівії війська

Казна та Політика
233
Ангела Меркель в інтерв'ю радіо NDR Info заявила, що Німеччина готова допомогти новому уряду Лівії, але не буде посилати туди свої війська. Крім того, будуть розморожені мільярдні рахунки Каддафі.
Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила в ефірі радіостанції NDR Info, що Німеччина допоможе новому уряду Лівії, але не збирається посилати солдат в цю північноафриканську країну. "В даний момент це питання не стоїть на порядку денному", - заявила Меркель. Першочерговим заходом є відкриття новому лівійському уряду доступу до заморожених в Німеччині капіталів Каддафі. Згідно з офіційними даними, мова йде про суму в 7,3 мільярда євро.
Тим часом уряд Німеччини, за повідомленням агентства DAPD, готує ґрунт для встановлення дипломатичних відносин з новим урядом Лівії. Лівійська Національна перехідна рада вже обрала свого дипломатичного представника для Німеччини, повідомило агентству джерело в німецькому МЗС. Над лівійським посольством в Берліні вже піднято прапор Національної перехідної ради.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас