Контролювати роздачу землі в Києві буде Лавринович


Контролювати роздачу землі в Києві буде Лавринович

Кабінет міністрів зобов'язав Київську міськдержадміністрацію представляти на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України свої нормативно-правові акти.

Про це йдеться в урядовій постанові № 833 від 1 серпня 2011 року, повідомила сьогодні прес-служба Мін'юсту.

Зазначеним документом Кабінет міністрів вніс зміни в постанову № 731 від 28 грудня 1992 року, зобов'язавши КМДА реєструвати в Мін'юсті нормативно-правові акти, видані нею як місцевим органом виконавчої влади і як виконавчим органом Київради, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер.

Раніше прокурор Києва Анатолій Мельник повідомив, що понад 3 тис. га земель, що належать столичній громаді, були незаконно відчужені в 2006-2010 роках, в період, коли КМДА керував мер Леонід Черновецький. За даними голови КМДА Олександра Попова, оціночна вартість цих ділянок сягає 75 млрд грн. З цих коштів до бюджету Києва було перераховано лише 5%, що становить 4 млрд грн.

Пізніше за позовами Генеральної прокуратури України були схвалені судові рішення про повернення в комунальну власність Києва в цілому 1,3 тис. га земельних ділянок, незаконно відчужених в період керівництва КМДА Л. Черновецьким у 2006-2010 роках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua