Найбільша пивоварна компанія в світі за три місяці продала пива на 10 млрд дол.


Найбільша пивоварна компанія в світі за три місяці продала пива на 10 млрд дол.

У другому кварталі продажі найбільшого виробника пива в світі - компанії Anheuser-Busch InBev - зросли на 8,5% і склали близько $10 млрд.

Як повідомляє Bloomberg, чистий квартальний прибуток бельгійсько-американської компанії досяг $1,45 млрд проти $1,15 млрд за аналогічний період минулого року. Продажі пива в натуральному вираженні зросли на 0,3%. EBITDA зросла на 6% - до $3,747 млрд.

Зазначимо, що AB InBev продає в Новому Світі близько 75% свого пива, проте результати компанії в цьому регіоні не дуже обрадували експертів. Поставки пива компанії в США скоротилися на 1,7%, в Бразилії - на 2,6%.

У США на продажі вплинула погода та зниження рівня доходів населення, а в Бразилії була занадто гарна порівняльна база - минулого літа бразильці купували багато пива у зв'язку з чемпіонатом світу з футболу в ПАР.

Anheuser-Busch InBev виробляє пиво під брендами Stella Artois, Budweiser, Beck's, Brahma, Leffe, Staropramen, Tennents, Hoegaarden.

Компанія була утворена в 2008 році шляхом злиття бельгійської InBev і американської Anheuser-Busch.

У 2009 році чистий прибуток Anheuser-Busch InBev збільшився в 2,4 рази, склавши $4,61 млрд у порівнянні з чистим прибутком в 2008 року в розмірі $1,93 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua