Путін: Українські металурги є конкурентами для виробників Митного союзу


Путін: Українські металурги є конкурентами для виробників Митного союзу

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відзначає, що українські металурги є конкурентами для виробників Митного союзу. Про це він сказав під час спілкування з працівниками Магнітогорського металургійного комбінату, відповідаючи на питання, чим небезпечний вступ України до Митного союзу для металургійної галузі, повідомляє радіо "Свобода" з посиланням на прес-службу уряду РФ.

"Питання зрозуміле і незайве, особливо для металургів, тому що Україна - це, звичайно, країна з розвиненою металургійною промисловістю і, безсумнівно, це ваш конкурент. Це очевидний факт", - сказав Путін.

Разом з тим він зазначив, що поки не відомо, чи вступить Україна до Митного союзу та Економічного простору. "Політичне керівництво України, наскільки я собі уявляю, поки таких планів не виношує в практичному вигляді. Що це означає? Це означає, що три країни - Росія, Білорусь і Казахстан домовлятимуться про те, як захищати свій внутрішній ринок від продукції з третіх країн", - підкреслив він.

Путін також відзначив, що якщо Україна вирішить приєднатися до Митного союзу, то це "підвищить конкуренцію для металургійної промисловості, та й для інших галузей економіки в Росії".

Разом з тим Володимир Путін додав, що Росія "навряд чи" погодиться "з умовами, за яких наші партнери захотіли б скористатися перевагами інтеграційного об'єднання, але не брали б на себе жодних зобов'язань".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua