Уряд не виконує план із продажу ОВДП


Уряд не виконує план із продажу ОВДП

Міністерство фінансів України отримало 390 млн. гривень від реалізації ОВДП з прибутковістю відсікання 6,75-8,0%, що менше запланованої суми, хоча попит на боргові держпапери на ринку присутній.

"Як і минулого тижня, обсяги розміщення на вчорашньому аукціоні були менше планових виплат в рамках погашення ОВДП (0,7 млрд. грн.), які Мінфін повинен здійснити сьогодні, хоча попит на облігації виріс до 1,1 млрд. грн. з 0,6 млрд. грн. минулого тижня", - повідомила в ексклюзивному коментарі UBR.UA Олена Білан, головний економіст інвесткомпанії Dragon Capital.

За словами аналітика, уряд навмисно не задовольняє попит, оскільки акумулював досить коштів, необхідних для фінансування бюджетного дефіциту в найближчі тижні, а наступна виплата із ОВДП має відбутися лише через три тижні.

"Тому ми чекаємо, що прибутковість розміщення найближчим часом практично не зміниться. Проте, враховуючи очікуване розширення бюджетного дефіциту в грудні, не виключено, що уряду доведеться погодитися з деяким підвищенням прибутковості до кінця року", - говорить Білан.

Як повідомлялося раніше, Міністерство фінансів на вчорашньому аукціоні розмістило ОВДП номінальним обсягом 390 млн. грн., скоротивши обсяги розміщення, у порівнянні з 491 млн. грн. минулого тижня. Прибутковість відсікання склала 6,75-8,0%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua