Тимошенко розповіла коли впаде гривня


Тимошенко розповіла коли впаде гривня

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що Україна через непрофесійні дії уряду знаходиться в економічному колапсі.

За словами Ю.Тимошенко, влада проводить неконтрольовану емісію грошей, непідтверджену реальним економічним зростанням. Зокрема, вона оприлюднила інформацію, що на 1 вересня обсяг емісії складав 76,7 млрд. грн., на сьогодні - 83,6 млрд. грн., що становить третину державного бюджету.

"Економіка - це не лише філософія, це ще і математика, причому жорстка. Якщо на вході ставиться емісія 83 млрд. грн., то на виході гарантовано ми з вами отримаємо інфляцію, яку неможливо буде контролювати. Це закономірність", - підкреслила Ю.Тимошенко.

Вона вважає, що уряд діє непрофесійно. "Професійна людина, яка б працювала у фінансово-економічному блоці уряду, від недоліку грошей в бюджеті плакав ось такими сльозами, але до друкарського верстата не доторкнувся б навіть пальцем. Тому що це атомна зброя: включив верстат - і країна може увійти до такого неконтрольованого стану, з якого її вивести буде просто неможливо", - зазначила лідер “Батькивщини”.

Тимошенко також повідомила, що сьогодні у Верховній Раді зареєстрований проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії для з'ясування ситуації з друкуванням гривні.

Крім того, Ю.Тимошенко спрогнозувала падіння курсу національної валюти після виборів.

За її словами, в Україні зараз "справжній економічний колапс, адже падіння іноземних інвестицій, навіть в порівнянні з 2009 кризовим роком, складає 29%”. "Це не дані опозиції, це офіційно оприлюднена інформація Національного банку. Це цифра", - зазначила керівник партії "Батьківщина".

За даними Ю.Тимошенко, інфляція зашкалює за 50%, чого раніше не було, люди хочуть згортати свій бізнес. Зокрема, лише в Дніпропетровській області здано 1300 свідоцтв про реєстрацію малих підприємств.

"Економічний колапс в тому, що неграмотно ведеться фінансово-економічна політика", - констатувала Ю.Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua