Великобританія зафіксувала рекордний дефіцит держбюджету у вересні


Великобританія зафіксувала рекордний дефіцит держбюджету у вересні

Дефіцит держбюджету Великобританії у вересні 2010 року став рекордним для цього місяця як мінімум з 1993 року, коли уряд почав відстежувати щомісячні дані.

За інформацією Національного статистичного управління Великобританії, дефіцит бюджету минулого місяця склав 15,6 млрд фунтів стерлінгів ($26 млрд) порівняно із 14,8 млрд фунтів в тому ж місяці 2009 року. Аналітики, опитані агентством Bloomberg, чекали показник на рівні 14,5 млрд фунтів.

При цьому надходження до бюджету зросли у вересні на 7,8%, а державні витрати - на 10,2%, що стало найбільшим підвищенням з березня. Найбільші збільшилися витрати на оборону і охорону здоров'я.

Бюджетний дефіцит за перше півріччя поточного британського фінансового року (квітень-вересень 2010 року) зменшився до 73,5 млрд фунтів з 76,7 млрд фунтів роком раніше.

Чистий державний борг Великобританії виріс у вересні до 57,2% ВВП з 55,9% за аналогічний період минулого року.

За прогнозами уряду, дефіцит держбюджету Великобританії в поточному фінроці складе 149 млрд фунтів проти 155 млрд фунтів за підсумками 2009 року. Як очікується, уряду вдасться досягти планованого зниження дефіциту цього року.

В планах керівництва країни до 2015 року зменшити дефіцит до 2,1% ВВП з 11% ВВП за підсумками 2009 фінансового року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua