Рецесія позбавила сну керівників компаній по всьому світу


Рецесія позбавила сну керівників компаній по всьому світу

Рецесія буквально позбавила світ сну. Середній менеджер спить на 19% менше, ніж необхідні 8 годин на добу, пише газета Financial Times з посиланням на проведене в 5 країнах опитування.

Близько 40% опитаних звинувачують у своєму безсонні стан світової економіки.

Найбільше робочий стрес позначається на американцях - близько 30% учасників опитування зі США приводять як причини недосипання саме службові проблеми.

На наступному місці йде Німеччина - 27%. У Великобританії робота позбавляє сну 24% менеджерів, у Японії - 20%.

У Нідерландах менеджери виявилися найбільш стресостійкими з опитаних - лише 12% відзначили проблеми зі сном, при цьому голландці сплять у середньому на 24 хвилини довше, 6 годин 38 хвилин на добу.

Нестача сну негативно позначається на працездатності 61% респондентів, які в середньому недосипають по 6,2 доби на рік. Дефіцит сну небезпечний не тільки для людей, що страждають від безсоння - він може завдати істотної шкоди економіці в цілому, вважають аналітики. Так, економіка Великобританії недоодержує на цьому до 3,63 млрд фунтів стерлінгів ($5,5 млрд) на рік.

"Люди, які недосипають, можуть почати повніти, вони більш піддані діабету, страждають від високого тиску і навіть серцевих нападів. Якщо не поставитися до сну більш серйозно, ваше здоров'я може постраждати", - відзначив головний директор з питань медицини Philips Home Healthcare Solutions Девід Уайт.

За його словами, поліпшення світової економічної ситуації може допомогти людям спати міцніше, але небезпечна тенденція проводити усе менше часу в сні збережеться.

Тривалість сну "постійно зменшується, незалежно від стану економіки, на мій погляд, це пов'язано із проблемами трудової етики, впливом Інтернету, телебачення і соціальним тиском", заявив експерт.

Опитування, участь у якому взяли більше 2,5 тис. менеджерів, було проведено дослідницькою фірмою TNS на замовлення нідерландської компанії Philips.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua