Ціна срібла на COMEX впала на 8%


Ціна срібла на COMEX впала на 8%

Ціна срібла на Товарній біржі Нью-Йорка (COMEX) впала на 8%. Тройська унція срібла на COMEX подешевшала за день на 88,0 центів, а офіційна ціна активного ф'ючерсу (грудень) встановилася на відмітці 10,180 дол./унція - найнижчий показник за два роки і вісім місяців - з лютого 2006 р.

Падіння цін на срібло було викликане ситуацією на ринку міді. На COMEX ціна міді 15 жовтня впала на 7,7%. Падіння цін на мідь було обумовлене побоюваннями збереження нестабільності в світовій економіці із-за нестабільності на фондовому ринку і рекордного за 21 рік обвалу ринку акцій в США.

В той же час ціни по операціях з сріблом 15 жовтня утрималися вище за відмітку 10 дол./унція і встановилися в діапазоні 10,035-11,130 дол./унція. Збереження цін по операціях вище психологічно важливої для ринку срібла відмітки 10 дол./унція було обумовлено деякою стабілізацією ситуації на ринку золота. Нагадаємо, що ціна золота знизилася 15 жовтня всього на 50 центів, а інвестиційний інтерес до золотих злитків зберігався протягом дня стійкий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua