Інтернет Starlink тепер може працювати на звичайних смартфонах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інтернет Starlink тепер може працювати на звичайних смартфонах

Технології&Авто
1877
Інтернет Starlink тепер може працювати на звичайних смартфонах
Інтернет Starlink тепер може працювати на звичайних смартфонах
Компанія SpaceX опублікувала в соцмережі X повідомлення, надіслане з телефону, що був напряму підключений до супутника Starlink.
«Це повідомлення надіслано через супутник SpaceX Direct to Cell», — пише SpaceX.
Для цього використовували стандартний смартфон, тільки під'єднано його було не до мережі наземного мобільного оператора.
Фундамент для цього досягнення було закладено наприкінці 2023 року, коли SpaceX отримала ліцензію на тестування зв’язку Starlink зі смартфонами. У січні 2024 року компанія вивела на орбіту супутники Starlink, серед яких були апарати з підтримкою технології Direct to Cell (DTC).
Вона дає змогу телефонам виходити в інтернет, отримувати текстові повідомлення та голосові виклики в будь-якому місці, навіть там, де не ловить зв’язок. Ніяке додаткове обладнання при цьому йому не потрібне.
Проте перш ніж SpaceX зможе зробити послугу доступною для всіх користувачів, компанія спочатку має отримати дозвіл від Федеральної комісії зв’язку США. На першому етапі це буде тільки обмін SMS, а наступного року додасться підтримка голосового супутникового спілкування.
За матеріалами:
InfoResist
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас