Де в Україні найбільший попит на роботу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Де в Україні найбільший попит на роботу

Особисті фінанси
1078
Станом на серпень 2023 року, за даними Work.ua, найбільший попит на роботу зберігається у Львівській області, прифронтових регіонах.
Але третина від усіх вакансій на сайті, яких зараз понад 100 тисяч, представлена роботодавцями у Київській області.
PR-директор сайту Work.ua Максим Пилипенко розповів, у яких регіонах найбільше шукають роботу.
Роботи найбільше на заході України. Конкуренція за роботу там висока також, у Львівській області, наприклад. Але ще цей показник на немалому рівні у прифронтових областях. Там весною кількість вакансій почала поступово зростати. Ми спостерігаємо за відновленням динаміки місяць до місяця.
Можемо допустити, що переселенці повертаються додому, щоб підіймати економіку, відкривають бізнеси. Зʼявляються люди й водночас робочі місця. Але це все поступово.
Також у топ регіонів за рівнем попиту на роботу потрапляє центральна Україна. Лише у Київській області - третина з усіх вакансій на Work.ua.
«Центральна Україна теж потрапляє у регіони із найвищими показниками з пошуку роботи. Якщо дивитися на кількість вакансій у 100 тисяч — із них третина у Київській області, по 10% у Львівській області, Дніпропетровській. Здавалося б, вакансій у півтора раза більше у Львівській області, роботу можна знайти. Але з іншого боку там багато ВПО, тому виникає конкуренція за роботу», — сказав Максим Пилипенко.
За час повномасштабної війни неодноразово змінювався і попит на роботу серед українців. Головний показник цього — кількість відгуків на одну вакансію. Зараз це 10 резюме на одну пропозицію, ще рік тому — це було 100.
Ще один показник — кількість кандидатів на ринку. Для порівняння, під час активної фази повномасштабної війни влітку 2022 року, у липні, було понад 550 тисяч оновлених та нових резюме. Зараз, у серпні 2023 році, ми зафіксували 350 тисяч. Уже на 200 тисяч менше. Це велика статистична зміна. Але це говорить і про те, що чим більше роботи — тим більше людей її собі знаходять.
До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції. Тут ви можете взяти кредит онлайн на картку в Україні. Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото. Кредит онлайн на картку💰
За матеріалами:
ua.news
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас