БЕБ підозрює трьох посадовців філії Укрзалізниці у заволодінні 8,7 мільйона держкоштів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

БЕБ підозрює трьох посадовців філії Укрзалізниці у заволодінні 8,7 мільйона держкоштів

Кримінал
539
Детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру трьох службових осіб однієї з регіональних філій Укрзалізниці та директора підприємства у заволодінні 8,7 млн грн державних коштів.
Про це повідомляє пресслужба БЕБ.
За матеріалами досудового розслідування товариство з обмеженою відповідальністю стало переможцем тендеру на поставку державній установі накладок для рейок на 8,7 млн грн, про що був укладений відповідний договір.
Додаток до договору містив Технічну специфікацію, згідно з якою мали бути виготовлені рейки, проте покупець погодився на закупку товару гіршої якості. Поставлені накладки суперечили вимогам ДСТУ, а деякі показники міцності взагалі були відсутні.
На підставі аналітичного продукту та судово-економічної експертизи детективи Бюро встановили, що такими діями фігуранти завдали державі збитків на суму 8,7 млн грн.
Наразі особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 191 та 366 Кримінального Кодексу України, вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас