За гроші від економічного бронювання можна буде купити 66 літаків F-16, — нардеп — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За гроші від економічного бронювання можна буде купити 66 літаків F-16, — нардеп

679
За гроші від економічного бронювання можна буде купити 66 літаків F-16, — нардеп
За гроші від економічного бронювання можна буде купити 66 літаків F-16, — нардеп
Нещодавно запропонована оновлена модель економічного бронювання може принести в оборонний бюджет країни від 200 млрд грн на рік. За такі гроші держава зможе придбати, наприклад, 66 літаків F-16, або 500 тис. снарядів 155-мм калібру.
Таку думку висловив автор ініціативи, депутат «Слуги народу» Дмитро Наталуха.
«Великі гроші, які не дозволять нам закрити всі потреби, але це гроші, на які ми розраховуємо, не залазячи в борги. Тобто це не кредитні гроші. Це гроші, які не залежать від того, з якої ноги встав Віктор Орбан, це гроші, які не залежать від того, хто стане президентом США. Це наші внутрішні українські гроші від бізнесу, якому ми йдемо назустріч, надаючи таку можливість, а від них вимагаємо працювати далі», — пояснив нардеп.

Читайте також: Економічне бронювання від мобілізації. Варіанти, що розглядаються

Він також зауважив, що бронювання співробітників зазвичай вказує на намір продовжувати діяльність підприємства. Такі дії свідчать про стратегічне мислення та плани на майбутнє функціонування.
«І ви ж розумієте психологію, якщо ти бронюєш співробітників, то 90% що ти маєш намір працювати далі як підприємство, бо інакше навіщо ти витрачаєш гроші», — сказав Наталуха.

Довідка Finance.ua:

  • До Верховної Ради внесли ще один законопроєкт про «економічне бронювання» працівників за 20 400 грн.
  • Згідно з ним, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють або проходять службу на підприємствах, в установах і організаціях, які сплачують Єдиний соціальний внесок більше, ніж еквівалент 5 мінімальних заробітних плат (40 000 грн).
За матеріалами:
Телеграф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас