Які країни Європи найбільше страждають від кишенькових злодіїв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Які країни Європи найбільше страждають від кишенькових злодіїв

Світ
2998
Які країни Європи найбільше страждають від кишенькових злодіїв
Які країни Європи найбільше страждають від кишенькових злодіїв
Експерти з туристичного страхування склали рейтинг країн, де є найбільший ризик постраждати від кишенькових крадіїв. Найчастіше їхньою мішенню стають саме туристи.
Про це пише Euronews.
Щороку тисячі людей стикаються з крадіжками цінних речей за кордоном. Саме туристи — легка здобич для кишенькових злодіїв, оскільки вони гірше орієнтуються в місті й відвідують людні локації.

У яких країнах часто обкрадають туристів

Щоб скласти рейтинг, експерти скористалися відгуками мандрівників і підрахували кількість згадок про кишенькові крадіжки у популярних туристичних локаціях кожної країни. Тож, за даними Європейського індексу кишенькових крадіжок, найбільше таких проблем з туристами ставалось в Італії.
Відвідувачі Колізею, фонтану Треві, Пантеону та галереї Уффіці згадували крадіжки речей у своїх відгуках про подорож найчастіше. На один мільйон відгуків мандрівників про кишенькових злодіїв написали 463 рази. Це найвищий показник серед усіх інших країн Європи.
На другому місці цього списку опинилась Франція. Тут ви також ризикуєте раптово опинитися без гаманця або телефона, який просто зникне з вашої кишені. На мільйон відгуків про мандрівку до країни — 283 були про крадіжки. І найчастіше — в Парижі.
А на третій позиції рейтингу країн, де часто обкрадають туристів — Нідерланди. Іспанія, до слова, посіла лише шосте місце у цьому списку. І це попри репутацію Барселони, де кишенькові злодії дуже активні.
А от країнами, де туристів грабують найрідше, визнали Ірландію та Польщу.

Як захиститися від вуличних злодіїв

Крадіжка, звісно, може статися будь-де. Але в особливій зоні ризику — гарячі туристичні локації. Кілька порад для мандрівників дав Грег Вілсон, засновник і генеральний директор однієї з компаній, яка займається туристичним страхуванням.
«Відомі пам’ятки, такі як Ейфелева вежа в Парижі та фонтан Треві в Римі, особливо популярні серед кишенькових злодіїв, оскільки вони там можуть пересуватися більш непомітно серед великого натовпу», — каже Вілсон.
Він також рекомендує туристам залишати цінні речі, такі як ювелірні вироби або годинники, у сейфі готелю. А ще можна користуватись спеціальною сумкою через плече, яка спереду застібається на блискавку. У неї зручно покласти готівку та телефон, щоб не носити їх у кишені.
Не варто залишати речі без нагляду і сподіватися, що їх ніхто не візьме. Якщо вас пограбують, коли ви не стежили за своїми цінностями, страхова компанія нічого вам не відшкодує. Якщо кишенькові злодії все ж викрали у вас цінні речі, обов’язково потрібно написати заяву до місцевої поліції. Цей факт підтвердить злочин для страхової і збільшить шанси на відшкодування.
Грег Вілсон також радить мати копії важливих документів, а додатково — зберігати їхні електронні версії в мережі. Тоді це не буде великою проблемою, навіть якщо у вас викрадуть телефон.

Страховка для виїзду за кордон на Finance.ua 🤗

За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас