Вкладники «Конкорду» отримали від ФГВФО майже пів мільярда гривень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вкладники «Конкорду» отримали від ФГВФО майже пів мільярда гривень

Кредит&Депозит
556
Вкладники «Конкорду» отримали від ФГВФО майже пів мільярда гривень
Вкладники «Конкорду» отримали від ФГВФО майже пів мільярда гривень
Станом на 21 вересня вкладникам банку «Конкорд» виплачено 495,9 млн грн, або ж 77% від загальної гарантованої суми, призначеної до виплати.
Про це сказано в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
«Фонд гарантування розпочав виплату гарантованого відшкодування вкладникам банку „Конкорд“ 21 серпня, і уже за місяць вкладниками отримано майже 80% від загальної гарантованої суми — близько 496 млн грн. Найбільша активність серед вкладників спостерігалася у перші дні, це — типова ситуація після початку виплати відшкодування у будь-якому банку. Виплата гарантованого відшкодування тривають безперервно аж до завершення ліквідаційної процедури банку. Кожен вкладник може сам обрати, коли і як отримати належні йому кошти», — розповіла Наталія Рудуха, заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів.
У Фонді нагадали, що завдяки дії норми про повне відшкодування коштів за вкладами (на період воєнного стану та упродовж трьох місяців після його завершення), вкладникам банку «Конкорд» виплачуються кошти у сумі повного розміру вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 1 серпня 2023 року.
Отримати відшкодування за вкладом можна безпосередньо у відділенні одного із банків-агентів Фонду або дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку.
Дистанційні виплати здійснюють 5 банків-агентів:
  • ПриватБанк;
  • Укргазбанк;
  • банк «Південний»;
  • ПУМБ;
  • Таскомбанк.

Зниження облікової ставки: як це вплине на депозити 💰

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас