249
Уряд затвердив план корпоратизації «Енергоатому»
— Казна та Політика

Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок, 27 червня, затвердив план перетворення держпідприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі.
Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
За планом, протягом червня-липня буде проведена повна інвентаризація майна підприємства, відбір на конкурсних засадах суб'єкта оціночної діяльності з метою проведення незалежної оцінки майна тощо.
Читайте
також: Є
хвилинка? Опитування від Finance.ua
У листопаді, згідно з планом, передбачається затвердження акта оцінки майна, та підготовка проєктів урядових рішень про:
- затвердження передавального акта майна до статутного капіталу акціонерного товариства;
- про затвердження проектів статуту АТ;
- положення про наглядову раду, виконавчий орган АТ і та ін.
Також в листопаді планується подання на розгляд уряду проєкту рішення про емісію акцій товариства. Випуск акцій та зарахування 100% емітованих акцій акціонерного товариства «Енергоатом» передбачається в грудні 2023 року.
Процес перетворення державного підприємства в акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі з формуванням в установленому порядку персонального складу наглядової ради та виконавчого органу товариства має завершитись в грудні 2023 року — березні 2024 року.
У Мінекономіки пояснили, що перетворення ДП «НАЕК «Енергоатом» в акціонерне товариство покращить ефективність та прозорість управління компанією, сприятиме залученню інвестицій в атомну галузь, посиленню енергетичної безпеки та незалежності України.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
НБУ збільшив граничні строки розрахунків для деяких експортних операцій
У Кабміні обіцяють, що за пів року дороги «приведуть до ладу»
$1,7 трлн — втрати економіки України внаслідок війни
Як зросли надходження військового збору у січні
У 1,5 раза більше, ніж до початку повномасштабної: скільки туристичного збору сплатили ФОПи та компанії
В НБУ повідомили, як зміниться 100-гривнева купюра
