893
Укренерго виставить рахунок росії
— Казна та Політика

Укренерго планує виставити рахунок росіянам за знищені українські об’єкти.
Про це повідомив директор з правових питань НЕК «Укренерго» Максим Юрков.
«Ми фіксуємо всі пошкодження в реальному часі, щодня. Складаємо кошторис і найближчим часом ми виставимо рахунок росіянам за знищені наші об’єкти. У нас уже є певний досвід виставлення рахунків російській федерації. Тому що ми одні із небагатьох судилися і продовжуємо цей процес щодо наших активів в Криму», — зазначив Юрков, якого цитують у компанії.
Він зазначив, що наразі вже розробляється правовий механізм, завдяки якому компанія зможе захистити свої інтереси щодо компенсацій за завдані збитки.
Нагадаємо, 22 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що сума збитків НЕК «Укренерго» через військову агресію росії становить понад 70 млрд гривень.
У профільному парламентському комітеті оцінили, що цієї зими повністю відремонтувати енергосистему України не вдасться: в умовах воєнного стану енергетики можуть швидко відновлювати енергосистему, але для ремонту необхідно обладнання, виготовлення якого займає щонайменше 6 місяців.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Кабмін схвалив три антикорупційні законопроєкти: що вони передбачають
Корейські компанії долучаться до відбудови України: підписано меморандум
Держбюджет-2026: мінімальну зарплату та прожитковий мінімум збільшено (основні цифри)
Міністр фінансів України оцінив дефіцит фінансування на 2026 рік
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»
«Найвищий показник у світі». Україна витрачає рекордні 31% ВВП на оборону