327
«Укренерго» відновило 70% пошкоджених об’єктів – голова компанії
— Енергетика

Оператор системи передачі «Укренерго» відновив 70% пошкоджених об'єктів.
Про це розповів керівник держкомпанії Володимир Кудрицький в інтерв'ю Forbes.
«Ми оперативно усунули обмеження в магістральній мережі та відновили функціонал десь 70% наших пошкоджених обʼєктів», — сказав Кудрицький.
В результаті масованої терористичної кампанії росіян проти української енергосистеми близько 43% об'єктів «Укренерго» було пошкоджено ракетами або дронами, додав Кудрицький.
Енергетична галузь України у найближчі роки потребує $5,7 млрд, за оцінкою Світового банку, Єврокомісії та ООН, повний кошторис відновлення країни — $11 млрд.
Україна втратила приблизно 40−50% потужностей, які енергосистема мала до повномасштабного вторгнення рф, за даними «Укренерго».
«Укренерго» отримало від міжнародних фінансових організацій та урядів країн ЄС кредити та гранти на суму близько €900 млн.
Основні донори «Укренерго» — Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Світовий банк, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Німецький державний банк розвитку (KfW), USAID, UNDP.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Forbes.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters
Україна вже закачала у сховища більше газу, ніж на ті самі дати 2024 року
США ввели санкції проти міжнародної мережі, яка допомагає Ірану продавати нафту
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального