Українські енергооб'єкти отримали трирівневий захист: деталі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські енергооб'єкти отримали трирівневий захист: деталі

Енергетика
323
Українські енергооб'єкти отримали трирівневий захист: деталі
Українські енергооб'єкти отримали трирівневий захист: деталі
Урядом України та Генеральним штабом ЗСУ було прийнято рішення про захист обʼєктів енергетичної інфраструктури. Усі проектні рішення узгоджуються з Генштабом та Державною службою надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
Перший рівень захисту — спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет.
Другий рівень — це захист від дронів та шахедів. Бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі «Укренерго», починаючи з березня цього року. Під захистом 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.
Третій рівень — захист від ракет. Під захистом 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях. — «Тут працюємо спільно з „Укренерго“ — вони формують завдання на проектування та будівництво», — повідомили в пресслужбі.
Зазначається, що під час проектування використовуються вихідні дані від Генштабу, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії та США.

Довідка Finance.ua:

  • габіони — це різновид огороджувальних конструкцій, виготовлених із міцної металевої сітки, наповненої камінням;
  • біг-бег — м’який контейнер, промислова тара, вироблена з гнучкого матеріалу і призначена для перевезення та зберігання різного роду вантажів і матеріалів, що мають сипучу консистенцію, такі, пісок.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Главком
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас