Українці зможуть отримати 16 тисяч гривень на дрова: кому призначена субсидія — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці зможуть отримати 16 тисяч гривень на дрова: кому призначена субсидія

Особисті фінанси
708
Українці зможуть отримати 16 тисяч гривень на дрова: кому призначена субсидія
Українці зможуть отримати 16 тисяч гривень на дрова: кому призначена субсидія
Кабінет міністрів України за підтримки партнерів запускає експериментальний проект щодо додаткового забезпечення населення дровами.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів.
«З початком опалювального періоду також важливим є питання надання державної підтримки вразливим категоріям населення», — сказав Шмигаль.
За його словами, наразі субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримують 1,3 млн родин, у середньому в жовтні це було близько 760 гривень на сім'ю. Також 1,2 млн сімей отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Середній розмір таких пільг — 850 гривень на місяць.
«Серед іншого, за необхідності, родини отримують субсидії на тверде паливо, граничний розмір яких складає 7 тисяч гривень на домогосподарство на рік. Цієї суми, на жаль, не вистачає для покриття потреб. Тому сьогодні за підтримки партнерів запускаємо експериментальний проект щодо додаткового забезпечення населення дровами», — зазначив прем'єр.
Як повідомив Шмигаль, граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива тепер зросте більш ніж удвічі й складатиме 16,2 тисячі гривень на рік для однієї родини.
«Таким чином даємо людям ресурс для опалення там, де немає можливості опалювати приміщення газом», — додав глава уряду.
До речі, отримати кілька тисяч гривень за 10−20 хвилин собі на карту цілком реально. Для цього достатньо скористатися сервісом Finance.ua.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас