309
Україна виконала всі структурні маяки МВФ, передбачені на березень — Марченко
— Казна та Політика

Кабмін розробив концептуальну записку для державної програми «Доступні кредити 5−7-9%» з її переорієнтацією на малі та середні підприємства (МСП), чим виконав всі маяки, передбачені Меморандумом за програмою розширеного фінансування EFF з МВФ на березень.
Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.
«Навіть більше, її (концептуальна записка до „5−7-9%“. — Ред.) вже ухвалено урядом. Ми зараз отримали зворотний зв’язок із боку МВФ, доопрацювали. Я не бачу там особливих проблем у записці або в інших заходах, ми все виконуємо вчасно», — сказав міністр.
За його словами, Україна виконала всі необхідні структурні маяки, термін виконання яких був до кінця березня цього року.
Також очільник Мінфіну відзначив успішне проходження третього перегляду програми EFF, за підсумками якого до бюджету надійшло 880 млн дол.
«Зараз ми робимо необхідні кроки для того, щоб підготуватися до четвертого перегляду, який, як ми очікуємо, буде, сподіваюся, не пізніше червня (…), і далі будемо працювати. Це для нас основний із треків, і ми дуже ретельно виконуємо взяті на себе зобов’язання», — додав Марченко.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Військовим після полону щомісяця виплачуватимуть 50 тис. грн: президент підписав закон
З початку року уряд залучив 394 млрд грн від розміщення ОВДП
Угода про надра: коли гроші підуть в українські родовища
Захист енергетики та проходження опалювального сезону: внесок США
Нові правила вʼїзду до ЄС з 12 жовтня: як вплинуть на черги на кордоні
Україна готує запуск міжнародної комісії з виплати компенсацій за збитки від війни