730
Туреччина планує розпочати масове виробництво власного танка Altay
— Технології&Авто

Наприкінці квітня Туреччина передасть перший танк Altay на тестування своїм військовим. Після цього очікується запуск його масового виробництва.
Про це пише CNN Türk.
«Національний танк Altay буде передано збройним силам Туреччини 23 квітня. Після завершення процесу тестування розпочнеться масове виробництво. Метою є практичне застосування першого танка Altay у бойовій обстановці у 2025 році», — заявила пресслужба компанії-виробника BMC Defence.
Випробування танка Altay розпочнуться 23 квітня й завершується в наступному році. Вже у 2025 році він буде поставлений на озброєння в збройних силах Туреччини.
Наразі танк обладнаний двигунами з Південної Кореї, однак у 2026 році Туреччина планує оснащувати його двигунами власного виробництва.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Kindle отримав AI-помічника, який пояснює сюжет книги без спойлерів
Apple готується підвищити ціни на iPhone і MacBook у 2026 році
Компанія SpaceX анонсувала оновлення Starlink з 2026 року
Активність авторинку за регіонами: де купують більше
У безкоштовній версії ChatGPT тепер можна буде використовувати Photoshop
Найпоширеніша помилка водіїв на льоду (думка експерта)
