Турецькі банки почали закривати рахунки російським компаніям — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Турецькі банки почали закривати рахунки російським компаніям

Світ
228
Турецькі банки посилили політику щодо російських клієнтів. Деякі фінансові організації почали закривати компаніям рахунки та підвищили вимоги до фізичних осіб, які збираються завести картку.
Про це одному з видань росЗМІ розповіли підприємці, фінансові консультанти та представники ділових об'єднань.
До грудня 2023-го в Туреччині були два «всеїдні» та два «напіввсеїдні» банки, які працювали з росіянами. Перші два закрили рахунки значної частини юросіб після того, як їм пригрозили внесенням до списку санкцій.
Решта теж почали закривати рахунки росіянам, особливо тим, хто відкрив їх після початку повномасштабної війни в Україні.
Банки призупинили обслуговування корпоративних клієнтів «з російським корінням», повідомив фінансовий консультант Іскандер Міргалімов.
«Компаніям дійсно почали рекомендувати завершити операції з банком і закрити рахунок», — сказав він.
За його словами, це стосується нафтогазових трейдерів та тих, хто використав Туреччину як транзитну юрисдикцію для розрахунків та постачань.
Власник одного з великих торгових брокерів повідомив, що турецькі банки закривають рахунки російським компаніям, починаючи з 2022 року, але зараз процес посилився. Джерело наголосило, що раніше банки закривали рахунки тим, хто потрапив під санкції, зараз — і іншим організаціям.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас