867
Toyota будує новий завод з виробництва акумуляторів для електромобілів
— Фондовий ринок

Toyota планує побудувати новий завод з виробництва акумуляторів для електромобілів на японському «Кремнієвому острові», щоб не відставати від BYD та інших китайських виробників електромобілів. Новий завод повинен зміцнити ланцюжки поставок електромобілів Toyota, одночасно постачаючи акумулятори для її люксового бренду Lexus.
За даними Японської асоціації імпортерів автомобілів (JAIA), китайський імпорт електромобілів становив майже 10% усіх автомобілів, поставлених до Японії в першій половині 2024 року.
Зазначається, що новий завод Toyota допоможе збільшити експорт електромобілів на ринки Азії, побудувавши нові ланцюги поставок електромобілів. За попередніми даними, нове підприємство зможе щороку випускати понад 430 000 комплектів акумуляторів для авто, 90% з яких ітимуть на експорт.
Компанія планує інвестувати 32 мільярди доларів у електромобілі до 2030 року, значна частина цієї суми піде на розробку та виробництво акумуляторів. До того часу Toyota планує продавати 3,5 млн електромобілів щорічно. Минулого року було продано лише 104 тисячі машин на електротязі японського бренду.
За матеріалами: Autogeek
Поділитися новиною
Також за темою
iPhone 11 Pro став «вінтажним»
Iute Group купує український РВС Банк
НБУ назвав банки, де в 2026 році заплановані перевірки
iPhone 18 може отримати процесор A20
«Укралізниця» показала вагони, що допоможуть під час блекаутів
Світло без перебоїв і менші рахунки: чим виділяється енергонезалежний ЖК Gravity Park
