Tesla продовжить скорочувати робочі місця до червня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla продовжить скорочувати робочі місця до червня

Технології&Авто
440
Tesla продовжить скорочувати робочі місця до червня
Tesla продовжить скорочувати робочі місця до червня
Щодня працівники Tesla з тривогою очікують на електронний лист «Шановний працівник», який сповістить про їх звільнення. За словами інсайдерів, скорочення триватимуть щонайменше до червня.
Про це повідомляє агентство Bloomberg.
«Важко жити, постійно очікуючи на звільнення, не знаючи, чим ти будеш оплачувати рахунки або годувати сім'ю. Було б полегшенням знати, що можна спокійно працювати, не маючи над головою цього дамоклового меча», — поділився у LinkedIn Майкл Мінік, колишній торговий представник Tesla, якого звільнили у квітні.
За останні роки Tesla пережила значні зміни: з висхідної зірки Кремнієвої долини з маніакальною ідеєю чистої енергії вона перетворилася на компанію, зосереджену на Техасі та інших проєктах, таких як штучний інтелект і робототехніка.
Деякі з тих, хто залишився працювати, стверджують, що Маск підірвав моральний дух, віддавши перевагу роботаксі, а не електромобілю за 25 000 доларів. Вони також кажуть, що місія, яка колись надихала легіони прихильників Маска, тьмяніє.
Маск досі не дав чітких сигналів про те, що звільнення закінчаться, що призвело до чорного гумору та розмов про тривогу та безсоння серед співробітників. Один з них описав атмосферу в компанії, як «Гру в кальмара».
Минулого місяця агентство Bloomberg повідомило, що Маск наполягає на скороченні штату на 20%.
Tesla чи Renault, дизель чи електрокар — не так важливо. Головне під час поїздок на авто — ваша безпека, тож радимо не забувати вчасно оформлювати обов’язкову автоцивілку. А швидко, зручно та вигідно це можна зробити на Finance.ua. Переходьте за посиланням, порівнюйте ціни і вигідно оформляйте поліс ОСЦПВ всього за кілька хвилин.

Хочу вигідно придбати автоцивілку

За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас