Tesla навчилась виявляти камери контролю швидкості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla навчилась виявляти камери контролю швидкості

Технології&Авто
595
Tesla навчилась виявляти камери контролю швидкості
Tesla навчилась виявляти камери контролю швидкості
Компанія Tesla починає впроваджувати нову функцію, яка повинна попереджати водіїв про камери контролю швидкості, які знаходяться попереду на дорозі.
Один з прихильників Tesla помітив зміну в нещодавньому оновленні програмного забезпечення, яка вказує на те, що Tesla почне демонстрацію камер контролю швидкості у своїй навігаційній системі. Залишається трохи почекати, щоб побачити, як саме ця функція буде реалізована в автомобілях Tesla.
Оновлення з новою опцією повинно з’явитись у електромобілях компанії вже 27 грудня.
Крім того, Tesla планує впровадили нові функції моніторингу за станом водія. Мова йде, наприклад, про відстеження сонливості та рівня втоми. Тепер автовиробник також, очевидно, звертається до людей, які намагаються обійти ці функції. Зазначається, що камера у салоні тепер здатна оцінювати «жвавість водія» за рахунок швидкості зміни емоцій та часу моргання очей людини, що керує електромобілем.
Варто відзначити, що описані функції відсутні в офіційних анонcах найближчого оновлення, але можна бути впевненим, що вони будуть активовані у фоновому режимі та вже найближчими тижнями з’являться у електромобілях Tesla.
За матеріалами:
Autogeek
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас