636
росіяни скуповують нерухомість за кордоном. Найбільше — в ОАЕ, Греції та Туреччині
 — Світ

Попит на нерухомість в Обʼєднаних Арабських Еміратах зріс у півтора рази за рік, серед росіян ці країна є найпопулярнішою для покупки нерухомості за кордоном. Друге місце розділили Греція та Туреччина, на третьому — Іспанія.
Про це пише «Коммерсантъ» із посиланням на дані брокера Tranio.
Однією з ключових цілей купівлі нерухомості є набуття статусу резидента. Усі з вказаних країн пропонують або довгу посвідку на постійне проживання, або громадянство. В Обʼєднаних Арабських Еміратах росіянам видають документ одразу на 10 років.
Експерти не прогнозують, що попит на таку нерухомість впаде найближчим часом.
Наразі на найпопулярніше напрямки — Кіпр, Туреччина, ОАЕ — припадає близько 70% угод.
В ОАЕ росіяни на нерухомість витрачають в середньому €250 000. У Європі близько €300 000, у Туреччині — €160 000.
Минулого року росіяни били усі рекорди з купівлі нерухомості в Туреччині, але в 2023-му попит на турецьку нерухомість обрушився відразу на 50%, проте він все ще вищий за показники дворічної давності.
Зростає попит і на нерухомість у Європі, незважаючи на закрите небо та складнощі з переказами. У середньому €300 000 росіяни витрачають на купівлю активів Іспанії, які надають право отримати посвідку на проживання на три роки.
Водночас в ОАЕ вартість житлової нерухомості збільшилася на 12% і становить приблизно $430 за квадратний метр.
Серед найпопулярніших напрямків для покупки нерухомості у росіян також опинилися Грузія, Італія та Франція. Також швидко зростає попит на азіатські напрями: на 75% збільшилися показники Індонезії, і більш ніж удвічі зріс інтерес до житла в Таїланді.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Forbes.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп скоротив квоту на прийом біженців до 7,5 тисячі. Це найнижчий рівень за 40 років
Єврокомісія вимагає від Угорщини, Словаччини та Польщі скасувати обмеження на український експорт
Нові санкції завдадуть росії щорічних втрат на 50 мільярдів доларів — Зеленський
Дорогий шатдаун: скільки коштує Америці зупинка роботи уряду
Південна Корея сплатить $350 млрд за зниження митних тарифів США — Трамп
Нова Зеландія запровадила санкції проти «тіньового флоту» росії
