455
Porsche інвестує у виробництво електромобілів 250 млн євро
— Технології&Авто

Porsche вкладає значні кошти у підготовку свого заводу у Штутгарті-Цуффенхаузені до виробництва електромобілів. На це буде виділено 250 мільйонів євро.
Ці гроші підуть на модернізацію та оновлення підприємства, де, крім Porsche 911, невдовзі з конвеєра сходитиме повністю електричний Porsche 718.
За словами представників Porsche, електричні моделі скоро будуть вироблятися поряд з автомобілями, що працюють на паливі. Для цього буде впроваджено безпілотні транспортні засоби, що має допомогти зробити виробництво більш гнучким.
Повідомляється, що незабаром на цьому заводі Porsche також вироблятиме електричну силову установку для нового електричного Macan.
Новий електричний Porsche 718, поза сумнівом, також виграє від цього, оскільки він використовує ті ж агрегати, що й Macan Electric. Новий 718, ймовірно, буде представлено наступного року.
Porsche чи Renault, дизель чи електрокар — не так важливо. Головне під час поїздок на авто — ваша безпека, тож радимо не забувати вчасно оформлювати обов’язкову автоцивілку. А швидко, зручно та вигідно це можна зробити на Finance.ua. Переходьте за посиланням, порівнюйте ціни і вигідно оформляйте поліс ОСЦПВ всього за кілька хвилин.
Хочу вигідно придбати автоцивілку
За матеріалами: uamotors
Поділитися новиною
Також за темою
Електрокар чи автомобіль з ГБО: що вигідніше
У Каліфорнії відкрили хаб із 40 зарядками для електромобілів та сонячними панелями
Чому автовиробники радять міняти моторну оливу рідше
Microsoft видаляє гарячі клавіші Copilot у Windows 11
Kia почне використовувати гуманоїдних роботів Boston Dynamics на виробництві
Показали рендери рестайлінгу Renault Kangoo
