Податковій переказали понад пів мільярда боргу ліквідованого «Айбокс банку» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Податковій переказали понад пів мільярда боргу ліквідованого «Айбокс банку»

232
Податковій переказали понад пів мільярда боргу ліквідованого «Айбокс банку»
Податковій переказали понад пів мільярда боргу ліквідованого «Айбокс банку»
Державна податкова служба отримала 550 мільйонів гривень на виконання рішення Фонду гарантування вкладів про задоволення вимог восьмої черги кредиторів АТ «Айбокс Банк».
Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
«Таким чином було частково задоволено вимоги податкової, нараховані за результатами перевірки діяльності банку за період до прийняття рішення про його ліквідацію», — зазначили в Фонді.
Зважаючи на те, що перераховані банком кошти мають бути спрямовані до держбюджету і стати відчутною фінансовою підтримкою воюючої країни, усі процедурні моменти було виконано у стислі терміни.
На сьогодні вимоги кредиторів банку задоволені на загальну суму 1 млрд 346 млн грн. У той же час у межах гарантованої суми відшкодування вкладникам банку виплачено понад 280 млн грн (майже 95% від загальної гарантованої суми, призначеної до виплати).

Довідка Finance.ua:

  • правління Національного банку України ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в АТ «Айбокс Банк» та його ліквідацію з 7 березня 2023 року;
  • частка фінустанови становила 0,1% від активів платоспроможних банків, тож виведення його з ринку не вплине на стабільність банківського сектору України.
До речі, ви можете отримати більше з вашого депозиту. Finance.ua домовився з банками, щоб ви могли отримати «Бонус до депозиту». Гроші ніколи не завадять. А вигідне збільшення до відсотка можна оформити в три кроки.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас