736
Оприлюднено середньозважену ціну землі станом на початок серпня
— Аграрний ринок

З моменту запуску ринку землі станом на 8 серпня в Україні середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 171 грн. Від початку бойових дій ціна коливалась у межах 33 тис. грн. За рік вільного продажу землі ціна зросла на 10 тисяч грн.
Про це свідчать аналітичні дані оновленої онлайн-карти сільськогосподарських земель України, яку запустили AgroPolit.com спільно з Zemelka.ua за підтримки нової земельної агенції Volodar.

Зокрема було здійснено 41 694 операції з купівлі-продажу земельних ділянок для товарного с/г виробництва (паї). За тиждень було продано 423 земельні ділянки.
Основні результати за весь період станом на 8 серпня 2022 р.:
- середньозважена вартість договору за одну ділянку — 33 171 грн;
- максимальна ціна об’єкта купівлі-продажу — 5 035 000;
- загальна кількість операцій купівлі-продажу земельних ділянок для товарного с/г виробництва (паї) — 41 694, що складає 21% від усіх операцій з землею;
- інші види угод — 155 554;
- сумарна площа проданих паїв — 145 872 га;
- середній розмір проданої ділянки — 3,50 га;
- максимальний розмір паю — 67,05 га.

Як обрати та перевірити землі під інвестування та убезпечити себе від шахраїв
За матеріалами: Kurkul
Поділитися новиною
Також за темою
«Зроблено в Україні»: Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації вартості української агротехніки
Який регіон надав найбільше: надходження плати за землю зросли на 5,5 млрд грн
Ветеранам надаватимуть по 2 га землі з новоствореного Резервного фонду
За рік вартість землі зросла на 10−15%: де найдорожчі паї
Чому картопля в Україні завжди буде дорожчою, ніж в ЄС
В Україні стартував відбір небанківських установ для фінансування аграріїв (подробиці)
