563
ООН цьогоріч планує залучити понад $2,6 млрд для допомоги Україні
— Казна та Політика

У 2025 році Організація Об’єднаних Націй планує залучити понад $2,6 млрд для гуманітарних потреб українців.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
За його словами, реалізацію плану гуманітарних потреб та реагування ООН в Україні у 2025 році він обговорив із заступником генсека ООН з гуманітарних питань, координатором надзвичайної допомоги Томом Флетчером та верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді.
Також під час зустрічі обговорили діючі та нові програми підтримки. Зокрема, забезпечення питною водою громад на півдні України, розмінування, альтернативні джерела тепла й енергії, відновлення житла й будівництво укриттів, програми для розвитку бізнесу.
«Очікуємо, що всі програми допомоги для українців будуть продовжені, а також розраховуємо на вагомий внесок ООН у гуманітарне розмінування України цього року, зокрема, шляхом започаткування нових програм і проєктів», — додав Шмигаль.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Гроші від бабусі: чиновник задекларував, що знайшов у гаражі спадок 653 тис. доларів
Коли в Україні почнуть ремонти доріг — відповідь Уряду
У ЄС оцінили економічний внесок українських біженців
Які галузі найбільше наповнюють бюджет — дані ДПС
Домогосподарствам можуть дозволити вести бізнес без реєстрації ФОП
Аудит «сплячих» ліцензій на родовища — про що йдеться
