Нідерланди виділять 17 млн євро на підтримку судової системи України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нідерланди виділять 17 млн євро на підтримку судової системи України

Казна та Політика
2545
Нідерланди виділять 17 млн євро на підтримку судової системи України
Нідерланди виділять 17 млн євро на підтримку судової системи України
Нідерланди виділять 17 мільйонів євро на зміцнення судової системи України, задля відновлення справедливості для жертв воєнних злочинів.
Про це під час візиту до Києва заявила очільниця МЗС Нідерландів Ганке Брейнс Слот.
Під час візиту в Україну глава МЗС Нідерландів зустрілася з українським колегою Дмитром Кулебою та президентом Володимиром Зеленським. Вона також наголосила на важливості продовження підтримки України.
«Це буде тривалий конфлікт, тому разом з ЄС і НАТО ми повинні продовжувати робити все можливе, щоб підтримати Україну в захисті від росії», — попередила Брейнс Слот.
У своїх переговорах міністерка також наголосила, що воєнні злочини проти українського народу не повинні залишатися безкарними.
Саме тому, Нідерланди нададуть Україні €17 млн на відновлення справедливості для жертв воєнних злочинів. Частина коштів піде на зміцнення судової системи України.
Цей внесок складатиметься з двох частин:
  • 9 мільйонів євро, які вже виділено на проєкт «Відновлення гідності та справедливості в Україні», що спрямований на підтримку системи правосуддя України знаннями, практичним досвідом та спроможністю, зокрема у сфері міжнародного кримінального права;
  • 8 мільйонів євро, які підуть на підтримку Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). Ці кошти будуть спрямовані на зміцнення прокуратури України та її поліції у звільнених районах країни. Також місія використає гроші на консультативні послуги у сфері розслідування та судового переслідування.
Очільниця МЗС Нідерландів Ганке Брейнс Слот, також зустрілась із українським омбудсменом Дмитром Лубінцем та обговорила викрадення дітей російськими військовими.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас