0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Плачков вважає, що СЕЗ повинні розвиватися, але не на шкоду державі


Розвиток українських спеціальних економічних зон (СЕЗ) можливо тільки при суворому дотриманні інтересів держави, заявив сьогодні на першій прес-конференції як новий губернатор Одеської області екс-міністр палива та енергетики Іван Плачков.

При наданні інвесторам певних пільг повинно бути компенсовано втрати держбюджету за рахунок збільшення податкових та ін. платежів від суб'єктів СЕЗ, підкреслив він.

Це стосується як СЕЗ "Порто-Франко" в Одеському морському торговельному порту і СЕЗ "Рені" у Ренійськом порту, так і інших, діяльність яких була обмежена в 2005 р. скасуванням ряду пільг.

В 2006 р. в Україні припинені 222 інвестиційних проекту, які здійснювалися в СЕЗ і на територіях пріоритетного розвитку (ТПР). Зі скасуванням пільгового режиму оподатковування кількість суб'єктів господарської діяльності, що працюють у СЕЗ і ТПР, зменшилося з 680 до 452. Однак в 2006 р. для 8-ми технопарків пільги були повернуті

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування