Єльяшкевич просить Кучму забезпечити йому охорону — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Єльяшкевич просить Кучму забезпечити йому охорону

20
Глава комісії Верховної Ради з контролю за дотриманням прав громадян у ході парламентських виборів Олександр Єльяшкевич закликає Президента Леоніда Кучму забезпечити охорону його життя. Про це, як передають Українські Новини, пан Єльяшкевич заявив на прес-конференції.
Він сказав, що його життя під загрозою, і в разі, якщо з ним щось трапиться, підозрюватимуть Президента. "Я хочу сказати Леонідові Даниловичу Кучмі — усе, що зі мною б не трапилося, — це його відповідальність", — сказав Єльяшкевич.
Як відомо, експертиза, проведена американською компанією Bek Tek, визнала істинними записи колишнього охоронця Президента Миколи Мельниченка, де людина з голосом, схожим на голос Кучми, обговорює з невідомим замах на побитого в 2000 році Єльяшкевича.
Єльяшкевич повідомив, що був попереджений про цей замах, у зв'язку з чим уникнув його, і знає, кому належить другий голос, але відмовився назвати його. Він заявив, що має намір подати на Президента в суд у США або до однієї з європейських країн і там повідомити відому йому інформацію.
"Він (Кучма) убивця, він організатор убивств і він відповідатиме за це", — сказав Єльяшкевич. Кучма визнав факт прослуховування, але заперечує істинність плівок Мельниченка.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас