Чистий кредитний портфель ПриватБанку в сегменті кредитування ФОПів та мікропідприємств вперше в історії перевищив 10 млрд. грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чистий кредитний портфель ПриватБанку в сегменті кредитування ФОПів та мікропідприємств вперше в історії перевищив 10 млрд. грн

Особисті фінанси
30
Загальний обсяг фінансування ПриватБанком програм для підприємців та мікробізнесу (підприємств з річним обсягом продажів до 30 млн грн) перевищив 10 млрд грн. Як повідомив керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв, з початку 2021-го року обсяги фінансування банком розвитку мікро бізнесу та підприємництва зросли вдвічі с 4,9 до 10 млрд грн.
«Чистий кредитний портфель мікробізнесу понад 10 млрд грн є результатом стратегічного пріоритету на підтримку підприємництва банком, а також значного скорочення термінів розгляду заявок та надання кредитів завдяки автоматизації прийняття кредитних рішень, а також підвищенню доступності кредитів завдяки активній участі у державних програмах, спрямованих на активізацію кредитування бізнесу», — відзначив Євген Заіграєв.
За даними ПриватБанку, 58% портфелю мікрокредитування бізнесу складають кредити під заставу. За минулий рік приріст портфелю заставних кредитів склав понад 4,2 млрд грн, причому 2 млрд грн кредиів було надано за повним чи частковим забезпеченням державними гарантіями. Загалом за даними банку вже майже 80% довгострокових кредитів мікробізнесу сьогодні надається в рамках програми «Доступні кредити 5−7-9%».
Нагадаємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 68% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас