Акції Facebook впали більш ніж на 20% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Акції Facebook впали більш ніж на 20%

Фондовий ринок
623
Акції компанії Meta (власник соцмережі Facebook) впали більш ніж на 20% після публікації фінансового звіту. Про це повідомляє CBNC з посиланням на дані аналітиків.
Так, повідомляється, що цінні папери компанії обвалилися на розширених торгах в середу відразу після повідомлення про невтішні доходи і слабкі прогнози щодо зростання кількості користувачів.
Відзначається, що на початку торгів у середу, 2 лютого, цінні папери Meta подорожчали до 323 доларів за штуку, але вже після публікації фінзвіту акції впали до 249 доларів.
За даними Refinitiv, виручка компанії в першому кварталі складе від 27 до 29 мільярдів доларів, в той час як аналітики очікували продажу в розмірі 30,15 мільярда доларів. Це означатиме зростання від 3% до 11% у річному обчисленні.
Meta заявила, що на падіння прибутку вплинуло поєднання багатьох факторів, у тому числі зміна конфіденційності в iOS і макроекономічні проблеми. Крім того, здійснюється перехід до продуктів, які не приносять таких самих доходів, як основна новинна стрічка. Наприклад, люди витрачають більше часу на відео Reels, які монетизуються гірше, ніж Feed або Stories.
Зазначається, що це перший звіт Facebook після зміни назви на Meta.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас