Toyota припиняє роботу 11 заводів у Японії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Toyota припиняє роботу 11 заводів у Японії

Технології&Авто
1245
Японський автовиробник Toyota призупинить роботу 11 заводів в результаті зростання випадків Сovid-19 серед співробітників і нестачі напівпровідників.
Про це повідомляє Nikkei Asia.
Заводи будуть закриті чотири дні до 24 січня. Всього припинить діяти 21 виробнича лінія. В Японії Toyota управляє 14 заводами.
Як наслідок, автовиробник скоротить пропозицію на 47 тисяч автомобілів, що більш ніж удвічі більше, ніж попередня оцінка втрат компанії.
Зокрема, зупинки вплинуть на виробництво таких моделей як седан Crown і позашляховик Land Cruiser. Як повідомляє BBC, японські клієнти компанії будуть змушені чекати на останню модель Land Cruiser до чотирьох років.
Toyota прогнозує, що світовий обсяг виробництва за рік в результаті дефіциту напівпровідників не зможе досягти 9 мільйонів автомобілів. Виробництво в лютому було знижено до 700 тисяч одиниць, хоча в кінці грудня компанія очікувала виробити 900 тисяч.
Зростання захворюваності вплинуло також на іншого автовиробника – Honda Motor. Компанія заявила, що обсяг виробництва легкових автомобілів на заводі Suzuka буде на 10% нижчим від плану.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас