В Україні змінили правила реєстрації авто: кого стосуватимуться нововведення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні змінили правила реєстрації авто: кого стосуватимуться нововведення

20.01.2022, 16:02Особисті фінанси
4875
19 січня Кабінет Міністрів України схвалив постанову щодо вдосконалення порядку перереєстрації автомобілів, відомості про власників яких містяться в Єдиному реєстрі боржників. Finance.ua як портал, що слідкує за законодавчими нововведеннями, розповідає, кого це стосуватиметься.
Що це дасть? Як йдеться у повідомленні Уряду, постанова приводить у відповідність до чинного законодавства порядок перереєстрації транспортного засобу, який було передано в заставу окремому кредитору, в разі звернення до сервісного центру МВС. Сьогодні сервісні центри МВС відмовляють у реєстрації таких транспортних засобів, що суперечить Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».
Крім того, потребує приведення Порядку у відповідність до Закону № 1701-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні», який визначає, що реалізація арештованого майна здійснюється шляхом проведення електронних аукціонів або за фіксованою ціною.
Що пропонують? Мін’юст пропонує вдосконалити цей порядок розширивши, перелік винятків проведення перереєстрації такого транспортного засобу в разі звернення до сервісного центру МВС, а саме доповнити підставами щодо безоплатного отримання транспортного засобу та придбання транспортного засобу в порядку, визначеному статтею 30 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень.
«Відтепер покупці предмета обтяження зможуть безперешкодно реєструвати придбаний транспортний засіб, а кредитори – реалізовувати своє право на продаж та реєстрацію за новим власником предмета забезпечувального обтяження», – наголосила заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.
Часто за кермом? Економте свій час і гроші – вибирайте і замовляйте для себе спеціальну картку для водіїв прямо на Finance.ua.

Кредитні картки для водіїв 🚗

За матеріалами: Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас