Португальці збудують у Вінниці завод будматеріалів – мер — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Португальці збудують у Вінниці завод будматеріалів – мер

Фондовий ринок
630
Португальська компанія TCS підтвердила намір розмістити у Вінниці завод будматеріалів. Запланований обсяг інвестицій — 33 мільйони євро.
Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.
На заводі вироблятимуть будівельні блоки «за інноваційною системою та європейськими стандартами».
«Ще один інноваційний завод з’явиться у Вінниці на території індустріального парку. Португальська компанія TCS підтвердила свої інвестиційні наміри. Будівництво об’єкту розпочнеться вже цього року. Сьогодні з нашими партнерами підписали відповідні угоди в рамках Меморандуму про співпрацю», — написав Моргунов.
За його словами, TCS планує інвестувати в створення підприємства з виробництва будівельних матеріалів близько 33 млн євро. Завершити будівництво заводу в повному обсязі планується в 2025 році. Випускати продукцію завод почне вже в 2023 році.
У Вінницькій міській раді додали, що після завершення всіх етапів будівництва на підприємстві передбачається створити понад 200 робочих місць.
Інвестор та міськрада підписали договір суборенди земельної ділянки та договір щодо провадження господарської діяльності ТОВ «ТІСІЕС Українські інвестиції» в межах Вінницького індустріального парку.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас