Rozetka запустила власну оплату частинами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Rozetka запустила власну оплату частинами

Особисті фінанси
4875
Інтернет-магазин Rozetka запустив власну онлайн-оплату товарів у розстрочку без прив’язки до картки будь-якого банку. Оплата частинами від Rozetka доступна всім незалежно від банку, оформлюється без комісії за кілька хвилин в режимі онлайн.
На це звернула увагу редакція Ain.ua.
Надається послуга в партнерстві з «Альфа-Банк», однак для оформлення наявність картки цього банку не обов’язкова — пройти авторизацію можна за допомогою BankID будь-якого банку, а сума кредиту не залежить ні від балансу, ні від кредитного ліміту картки обраного вами банку. По суті, доступ до фінансування Rozetka надає під своїм власним брендом.
В умовах вказано, що сума/ліміт кредиту становить від 500 до 20 000 гривень, скористатися ним можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Строк кредитування – від 3 до 24 місяців, процентна ставка 0,01% річних, строк прийняття банком рішення — до двох хвилин.
Як це працює:
  • оберіть на сайті товар з логотипом Rozetka під блоком з ціною товару. Цифрами на іконці зображена максимально доступна кількість платежів;
  • натисніть кнопку «Купити в кредит» та виберіть «Частинами без карток та паперів від Rozetka» і бажаний термін;
  • на наступній сторінці перевірте ваші контактні дані та дані для доставки, а в способах оплати – що обрано «Частинами без карток та паперів від Rozetka» та вказана бажана кількість платежів. Якщо все вірно – натисніть «Замовлення підтверджую»;
  • після цього відкриється форма авторизації через BankID, яка необхідна для оформлення кредиту. Авторизацію можна виконати, використовуючи дані будь-якого українського банку;
  • далі необхідно заповнити дані про працевлаштування і дату народження та підписати договір за допомогою SMS;
  • підписаний договір надійде на email, який ви вказали при заповненні. І очікуйте на доставку замовлення.
Способів погашення кілька: через систему дистанційного обслуговування (Інтернет-банкінг «My Alfa-Bank», Мобільний додаток Sense SuperApp, сервіс «Альфа Погашення» на офіційному сайті банку) – безкоштовно, через термінали «Альфа-Банк», EasyPay, City24 чи касу – з комісією.

Довідка Finance.ua:

  • власники українського онлайн-маркетплейсу Rozetka вважають проведення первинного публічного розміщення (IPO) одним з можливих варіантів розвитку, і готуються до нього.

Історія компанії: як Rozetka «вмикалася» в лідери 🧐

За матеріалами:
Ain.Ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас