807
Одеський завод шампанських вин виставили на продаж за 87,4 млн гривень
— Казна та Політика
Аукціон з приватизації об’єкта відбудеться 1 лютого 2022 року, а його стартова ціна становить 87,4 млн гривень.
Одна з умов приватизації – забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин.
Про це повідомили у Фонді держмайна.
На аукціоні Фонд держмайна виставить 35 об’єктів нерухомості Одеського заводу шампанських вин: головний корпус заводу, склади, котельні приміщення, винні сховища, резервуар в місті Одеса.
Площа земельної ділянки, на якій розташований завод, становить 3,6 га.
У Фонді нагадали, що завод є одним з найстаріших підприємств, яке зводили з погребами для витримки 2 млн пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями.
Однак кілька разів виробництво вина на Одеському заводі доводилося припиняти, востаннє це сталося в 2018 році. До того ж ще 30 років тому потужності підприємства були передані в оренду, відтоді держава не займається виробництвом Одеського ігристого.
Нагадаємо, що раніше Фонд державного майна виставив на аукціон цілісний майновий комплекс ПрАТ «Одесавинпром», що виробляє вина під торговою маркою «Французький бульвар».
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Понад пів мільярда гривень зекономили військові за рік роботи програми «Плюси»
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
