1629
У Києві хочуть збудувати два мости через Дніпро
— Казна та Політика
Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков запропонував побудувати в Києві ще два мости через Дніпро. Такий крок планують через перевантаження вулично-дорожньої мережі столиці.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист № 4830/27/14−21 від 23 листопада 2021 року, який опинився в розпорядженні «КиевVласть».
Кубраков попросив прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля доручити Міністерству інфраструктури спільно з «Укравтодором» і столичними адміністраціями почати планувати будівництво двох нових автомобільних переходів через річку.
За словами міністра, влада Києва повинна виконати передпроєктні роботи з розробки генплану з урахуванням будівництва нових доріг, забезпечити відведення земельних ділянок, вирішити всі земельні та майнові питання.
Голова Мінінфраструктури вважає, що необхідно визначити замовника з розробки техніко-економічного обґрунтування та проєктної документації на будівництво нових мостів (один з варіантів — тунельний перехід) через Дніпро. А саме:
- від Столичного шосе до автодороги М-03 Київ — Харків — Довжанський (на ділянці Київ — Бориспіль).
- від вулиці Богатирської до вулиці Оноре де Бальзака.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Умови вступу України в Єдину зону платежів у євро SEP: що озвучили у ВР
Міноборони пропонує запустити Defence City з 5 січня 2026 року
У листопаді НАЗК перевірило 78 декларацій, усі з порушеннями
Рада ухвалила закон про статус іноземців на військовій службі
У ВР зобов’язали міністрів звітувати перед звільненням — законопроєкт
Податкова нагадала про терміни, коли можна повернути частину податків за 2024 рік
