451
Що шукають українці у сфері фінансових послуг (інфографіка)
— Особисті фінанси
Найчастіше жителі України шукають в інтернеті кредити. З січня 2019 по вересень 2021 попит на них зріс на 24% (з 5,4 млн запитів до 6,7 млн запитів). У десятці найбільш масових послуг – також попит на квитки, ЄЦП, дитячу картку та іпотеку.
Про це свідчить дослідження попиту на банківські послуги та мікрокредити в інтернеті від Ольшанський&Партнери. Finance.ua передає головне.
Структура попиту на фінансові послуги в онлайні має такий вигляд:
- 94,2 % – попит на кредит (в середньому 6,9 млн запитів/міс.);
- 3,2 % — попит на розстрочку (в середньому 240 тис. запитів/міс.);
- 0,9 % – попит на депозити (в середньому 65 тис. запитів/міс.);
- 1,7% — інші послуги, які шукають у зв’язці з банками. Примітно, що це можуть бути непрофільні послуги, проте користувачі інтернету асоціюють їх з банківськими організаціями (наприклад, електронний цифровий підпис, курс валют, оплата комунальних, купівля квитків та ін.).

Автори дослідження відзначають, що 96% українців, які цікавляться кредитом в онлайні, шукають кредит грошима. В середньому це 6,2 млн запитів на місяць. Друга за популярністю категорія – кредит на авто. Її українці шукають в інтернеті в середньому 100 тис. разів на місяць. У 87,8% випадків українці шукають кредити у зв’язці з назвами банків і мікрокредитних організацій (близько 6,1 млн запитів на місяць).
ТОП-10 найпопулярніших організацій в цій категорії попиту — мікрофінансові організації. Ця десятка забирає 67% всього онлайн-попиту на послугу кредитування (в середньому 4,16 млн запитів на місяць).
Розстрочку українці в більшості випадків шукають, не вказуючи, в якому банку або через якого посередника хотіли б її отримати (наприклад, інтернет-магазин, банк або маркетплейс).

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.
Порівняти і підібрати кредит можна тут
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною