0 800 307 555
0 800 307 555

Кого найбільше шукають роботодавці: вакансії, зарплати (інфографіка)


Кого найбільше шукають роботодавці: вакансії, зарплати (інфографіка)

Finance.ua як портал, який дбає про ваші фінанси та стежить за ринком праці, дізнався у grc, яких працівників найбільше шукають роботодавці.

Найбільшу потребу у спеціалістах відчували роботодавці у сфері продажів, IT й маркетингу. Саме ці професійні сфери тримають лідерство по відкритих вакансіях протягом значного періоду. Компанії також активно пропонують роботу студентам та молодим спеціалістам без досвіду роботи. А також до топ-5 найбільш затребуваних спеціалістів входять банківські працівники.

З невеличким відривом від п’ятірки лідерів з майже однаковими показниками затребуваності потрапили медичні працівники та кваліфікований робітничий персонал.

Найбільший приріст актуальних вакансій протягом листопада порівняно з попереднім місяцем був у сфері маркетингу, реклами та PR (+0,7).

Найменш активно в листопаді шукали спеціалістів державної служби та некомерційних організацій, а також працівників спортивних та фітнес клубів, салонів краси.

Найбільше за останній місяць осені порівняно з попередніми місяцями зменшився попит на нових спеціалістів у виробництві та сільському господарстві (-0,6%) та у туризмі, готелях та ресторанах (-0,4%).

Найактивніше шукали роботу у листопаді представники сфери продаж, IT, медичні працівники, спеціалісти транспортної та логістичної сфери. Проте, порівняно з жовтнем, кількість нових резюме у цих професійних сферах зменшилася. До речі, спеціалістам сфери продаж та IT-шникам найлегше влаштуватися на нову роботу, враховуючи високу затребуваність та низький рівень конкуренції.

Традиційно найвищу зарплату пропонують IT-спеціалістам та топ-менеджерам. Зі значним відривом від лідерів приблизно на одному рівні середні зарплати у сфері консалтингу, в автомобільному бізнесі, у будівництві та нерухомості, у сфері інсталяція та сервіс та у юристів.

Найменші середні зарплати у адміністративного персоналу та у спеціалістів сфери безпеки.

Найбільшу потребу у спеціалістах відчували роботодавці у сфері продажів, IT та маркетингу.

Найбільшу зарплату пропонують у столиці.

  • Середня зарплата у Києві – 32 400 грн.
  • У трійці найбільших зарплат також Вінницька область (22 900 грн),
  • Хмельницька область (22 200 грн).

А от Київська область серед аутсайдерів списку середніх зарплат (12 500 грн). Меншу середню зарплату пропонують лише у Закарпатській області (12 300 грн), на Черкащині (12 100 грн) та Тернопільщині (11 300 грн).

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua