0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівку


Мільярдер із США пояснив, чому не варто зберігати готівку

Американський фінансист та засновник компанії з управління інвестиціями Bridgewater Associates вкотре заявив, що готівка – це не найкращий варіант для зберігання грошей, пише CNDC.

Думка Рея Даліо, капітал якого Forbes оцінює у 20 мільярдів доларів, щодо готівки не змінилася навіть на фоні нової хвилі нестабільності на фінансових ринках, яка виникла через штам коронавірусу омікрон.

Рей Даліо наголошує, що готівка – це небезпечна інвестиція, оскільки вона буде обкладатися податком в результаті інфляції. Він також акцентував, що у турбулентні часи вкрай важливо мати збалансований та надійний інвестиційний портфель.

“Ви можете скоротити свої ризики без втрати свого прибутку”, – додав фінансист-мільярдер.

Не тільки депозити. Куди вкласти гроші під %?

У березні 2020 року фондовий ринок швидко відновився після спаду, який спричинила пандемія, завдяки масштабним фіскальним й монетарним стимулами, які уряд і Федеральна резервна система США організували для підтримки економіки. Однак Даліо зауважив, що надлишок грошової маси в системі може створити певні економічні проблеми. Зокрема, він виділив наступні моменти:

  • неможливо підняти рівень життя рахунком збільшення суми кредитних грошей у системі. Річ у тому, що це просто більше грошей в погоні за тією ж кількістю товарів;
  • це вплине на фінансові ринки у вже відомий спосіб та підігріє інфляцію. Крім того, ці дії не призведуть до значного покращення стандартів життя. Адже, коли інфляція починає “кусатися”, з’являються політичні наслідки.

Рей Даліо зауважив, що все, за чим ми спостерігаємо зараз, відбувалося багато разів в історії. За його словами, це схоже на перегляд фільму ще раз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua