0 800 307 555
0 800 307 555

Українським розробникам відеоігор платять більше, ніж у Польщі


Українським розробникам відеоігор платять більше, ніж у Польщі

Заробітні плати українських фахівців з розробки відеоігор повсякчас зростають і вже досягають $5 тис., що навіть більше, ніж у Польщі.

Про це повідомила Аліна Мудра, генеральний директор рекрутингової компанії Values Value, передає Dev.ua.

В Україні у сфері розробки відеоігор найвищі зарплати в Європі, зазначила експерт. За її словами, девелопер-мідлу платять $3250 на місяць, розробнику — $5000, lead гейм-дизайнеру — $4250.

Але тільки невелика частина цих фахівців працює на Україну. В українській компанії GSC Game World, що займається розробкою ігор, працюють до 450 фахівців у цій сфері.

Всі інші працюють на зарубіжні компанії. В Україні ж більша частина співробітників ігрових компаній перебувають у Києві (59,1%) і Харкові (17,2%). Також частина розробників відеоігор працює в Дніпрі (5,7%), Одесі (5,5%) і Львові (3,4%).

Загалом в Україні працюють 30 тисяч фахівців у складі 400 команд ігрової розробки, включаючи інді-студії, офіси зарубіжних компаній і локальні студії.

Довідка Finance.ua:

  • раніше «НВ Бізнес» спільно з Korn Ferry проаналізував рівень заробітних плат в Україні, в порівнянні з Польщею, Німеччиною та США, а також мови програмування, фахівці в яких користуються найбільшим попитом;
  • незважаючи на те, що в листопаді середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці по всіх топових IT-вакансіях, підвищилася на 820 гривень, для ряду фахівців картина виявилася діаметрально протилежною.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua