0 800 307 555
0 800 307 555

Україна імпортувала рекордну кількість автомобілів


Україна імпортувала рекордну кількість автомобілів

Україна б’є рекорди з імпорту автомобілів. За дев’ять місяців в країні було розмитнено майже пів мільйона автомобілів. І це незважаючи на світову кризу в автомобільній промисловості. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, дізнався, звідки українці імпортували автівки.

Як свідчать дані Укравтопрому, за три квартали поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено 471,6 тис. од. легкових автомобілів.

У порівнянні з першими дев’ятьма місяцями минулого року імпорт легковиків зріс на 40% і був оцінений митницею майже в 3,3 млрд доларів США.

Читайте також: Де найбільше в Україні зареєстровано розмитнених машин з пробігом

Через активну легалізацію єврономерів понад 82% в цьому обсязі склали машини, що були в експлуатації, імпорт яких в річному обчисленні продемонстрував 38% зростання.

Водночас імпорт нових автомобілів збільшився на 49%, за дев’ять місяців в Україну було завезено 82 тис. нових легкових іномарок. Закупівля нових авто обійшлася імпортерам в $1,6 млрд.

Вперше в поставках нових легкових автомобілів домінував імпорт з Китаю. За 9 місяців з КНР в Україну завезли 18 144 авто.

Далі йдуть Японія і Румунія, звідки в країну прибуло 17338 і 8371 нових машин відповідно.

Найбільша кількість автомобілів з пробігом, розмитнених з січня по вересень, прибули в Україну з Німеччини – 98 442 шт.

На другому місці США, звідки імпортували 59 062 вживані авто. На третьому місці Польща – 38 061 машина.

Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо кращі варіанти.

Порівняти і замовити кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua