0 800 307 555
0 800 307 555

Власники авто на єврономерах почали добровільно віддавати свої машини державі


Власники авто на єврономерах почали добровільно віддавати свої машини державі

Власник автомобіля на європейській реєстрації відмовився від своєї машини на користь держави. Зробив він це з метою уникнення величезного штрафу за нерозмитнення авто.

Сталося це 26 листопада, повідомляє «Авто Євро Сила». Автомобіль було передано до однієї з військових частин для перевезення курсантів.

Читайте також: Власники єврономерів кинулися шукати «атовців», на яких можуть оформити свої авто

«Цей чоловік один із перших звернувся до „Авто Євро Сили“, щоб розмитнити свій автомобіль, але його вантажівка не підпадала під пільгове розмитнення. Однак від штрафів це його не звільняє». Тепер цей транспортний засіб буде передано на благодійність, зокрема, в одну з військових частин для перевезення курсантів", — йдеться в повідомленні.

Які штрафи за нерозмитнення

Термін дії тимчасових законів про спрощену процедуру розмитнення автомобілів на єврономерах закінчився 10 листопада. Окрім пільг для авто, ввезених до 2021 року, вони передбачали відстрочення штрафів для всіх «єврономерів».

Наразі мінімальний штраф за нерозмитнене авто в Україні складає 8,5 тис. грн. У разі суттєвого перевищення термінів транзиту чи тимчасового ввезення на єврономерах сума може зрости до 170 тис. грн.

Крім цього передбачено й суворіше покарання. Йдеться про конфіскацію автомобіля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua